FLOORCONTACT, s.r.o., Golčova 486, Praha
tel: +420 244 471 525, email: rohoze@floorcontact.cz

        

Rohože Safety Walk a tlumicí rohože proti únavě

Nabídka neklouzavých povrchů 3M Safety-Walk zahrnuje také speciálně zkonstruované rohože, určené k efektivnímu provozu při chůzi naboso, například pro sportovní zařízení, plovárny nebo lodě.

Rohože 3M Safety-Walk 1500 pro mokré prostory
Otevřená rohož bez nosné vrstvy, vyrobená z průběžných vinylových vláken, která má sloužit jako neklouzavý, pohodlný a atraktivní povrch v mokrých prostorech, ideální pro chůzi naboso a ojediněle v obuvi.

Rohož 3M Safety-Walk 3200 pro mokré prostory
Otevřená rohož bez nosné vrstvy z pružného vinylu s otevřenou síťovou strukturou, umožňující protékání vody skrz, takže povrch zůstává sušší než okolní plocha. Pružný povrch je pohodlný při chůzi naboso, zatímco složení vinylu zajišťuje odolnost proti chlórované vodě, tělesné mastnotě, houbám, plísním, ultrafialovému záření a většině čisticích a desinfekčních výrobků.

Tlumicí rohož 3M™ Safety-Walk™ 5100
Trvanlivá, pružná vinylová rohož s otevřenou konstrukcí k zajištění bezpečnosti a pohodlí. Struktura osnovy ve tvaru Z pomáhá zlepšovat tažné vlastnosti a představuje dobrou, polstrovanou oporu. Otevřená konstrukce umožňuje pronikání kapalin a malých materiálů, takže tvoří bezpečnější, sušší povrch. Její konstrukce umožňuje lepší přejíždění vozíků po povrchu. Složení vinylu zaručuje výbornou odolnost proti široké řadě chemikálií, maziv a čisticích prostředků v průmyslu nebo ve stravování.

Tlumicí rohož 3M Safety-Walk 5270-5270E
Rohož proti únavě s rovným horním povrchem, vyrobená z průběžných vinylových vláken, vytváří oporu s vyjímečným tlumicím účinkem rovnoměrně rozloženým na spodní část obuvi a snižuje únavu nohou a zad. Díky texturovanému hornímu povrchu se mohou zlepšit tažné vlastnosti a smetí nebo kapaliny zůstanou na rohoži, takže je lze snadno odstranit. Dodává se s integrální obrubou (5270E), která umožňuje přejíždění vozíků a pomáhá zajistit souvislý předěl mezi podlahou a rohoží.