FLOORCONTACT, s.r.o., Golčova 486, Praha
tel: +420 244 471 525, email: rohoze@floorcontact.cz

        

Rohože 3M

Rohože Nomad Terra Rohože Nomad Optima Rohože Nomad Aqua
Řada Nomad Terra nabízí produkty pro venkovní zapuštěné prohlubně a interiéry, určené zejména na seškrabávání nečistot. Produkty z řady Nomad Optima s hliníkovým rámem zajišťují skvělou ochranu proti nečistotám a vlhkosti v prostorech se zapuštěnými prohlubněmi. Produkty Nomad Aqua jsou díky technologii dvojitých vláken ideální na odstraňování jemných nečistot a zadržování vlhkosti. Umisťují se v interiérech.
Přehled produtků » Přehled produtků » Přehled produtků »

Rohože Nomad Modular Rohože Safety Walk Tlumicí rohože
Nový koncept vchodových rohoží. Systém vinylových nebo kombinovaných dlaždic, které do sebe zapadají, seškrabává nečistoty a zároveň pohlcuje vlhkost. Vhodné pro velmi silný provoz do interiéru se zapuštěnou prohlubní. Nabídka neklouzavých povrchů 3M Safety-Walk zahrnuje také speciálně zkonstruované rohože určené k efektivnímu provozu při chůzi naboso. Vhodné pro sportovní zařízení, plovárny nebo lodě. Kvalita života miliónů pracovníků a konkurenceschopnost evropských podniků se neustále potýká s důsledky práce v únavných tělesných pozicích. Většina lidí, kteří celý den stojí, trpí bolestmi a nepohodlím. Klesá jejich komfort a produktivita…
Přehled produtků » Přehled produtků » Přehled produtků »

Rohože GAPA

Vstupní rohože venkovní Textilní rohože Bazénové rohože
Hrubé rohože, určené pro 1. (hrubý) stupeň čisticích zón, umístěný vně budovy, nebo hned na kraji vchodového prostoru. Rohože je možné zapustit do ochranného Al rámu v úrovni okolního povrchu, nebo položit volně na podklad s náběhovým Al rámem. Dočišťovací a dosušovací rohože, určené k instalaci ve vnitřní kryté části vchodového prostoru. Rohože je možné zapustit do ochranného Al rámu v úrovni okolního povrchu, nebo položit volně na podklad s gumovou náběhovou okrajovou lištou. Rohože, určené pro místa s pohybem osob s bosou nohou. Materiál a konstrukce rohoží snižuje nebezpečí úrazu na kluzkém, mokrém povrchu.
Přehled produtků » Přehled produtků » Přehled produtků »