FLOORCONTACT, s.r.o., Golčova 486, Praha
tel: +420 244 471 525, email: rohoze@floorcontact.cz

        

O společnosti Floorcontact

Společnost Floorcontact, s.r.o. byla založena v roce 1997 a od počátku se zaměřuje výlučně na dvě stavební komodity. Tato specializace v kombinaci a více jak deseti-letými zkušenostmi umožňuje nabízet zákazníkům stále to nejlepší a nejkvalitnější, co stavební trh v daných oborech poskytuje, a navíc samozřejmě zajistit bezchybný a kompletní servis.

Jedná se o oblast:

  • ČISTÍCÍ ZÓNY – rohožové systémy zn. 3M
    Jedná se o vysoce kvalitních rohožové systémy dvou renomovaných výrobců, kteří představují špičku v daném oboru. Jedná se o ucelené řady materiálů určených především pro průmyslové a komerční objekty, bytové domy, školy, veřejné budovy, ale i rodinné domy.

    Kvalitu a užitné vlastnosti představovaných výrobků dokládá řada realizovaných akcí pro renomované společnosti (viz. reference). Rozsahem největší je čistící zóna ve víceúčelové hale SAZKA ARENA Praha, která je svými 365 m2 plochy, největší čistící zónou, realizovanou v ČR.
  • PRŮMYSLOVÉ PODLAHY – ve spolupráci se spol. Techfloor, s.r.o.
    Řešíme všechny typy dodávek v oblasti průmyslových podlah, tzn. betonáže, epoxidové stěrky, akrylátové stěrky, dekorativní epoxidové teraco, sanace podlah atd., a to především pro velké průmyslové, obchodní a administrativní projekty.

    Abychom mohli poznat Vaše potřeby, splnit Vaše požadavky a nabídnout řešení Vašim problémům, velmi rádi se s Vámi osobně setkáme. Můžeme pomoci při řešení statiky podlahy, návrhu konstrukce, doporučení vhodných povrchů. Věříme, že náš přístup i znalosti uspokojí Vaše představy a výsledkem bude vynikající realizace Vašeho projektu.